Mycie elewacji

Mycie budynków

Czyszczenie elewacji

Zadzwoń lub napisz na numer 500871211 i porozmawiaj z konsultantem firmy CleaningSystem,  który doradzi Ci jakie mycie elewacji będzie najskuteczniejsze dla Twojego budynku, a przy tym najwygodniejsze dla Ciebie, ponieważ Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Do przygotowania wyceny ofertowej prosimy podeslac 2,3 zdjecia MMS lub na mail z podaniem powierzchni w m2. Odpowiadamy na każde zapytanie i doradzamy w kwesti czyszczenia czy malowania elewacji jak i innych powierzchni.

Czyszczenie Elewacji

Na skutek działających czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia atmosferyczne, promienie UV, woda, wysokie i niskie temperatury, zalegający śnieg itp. Elewacja z czasem traci swoje walory estetyczne i funkcjonalne. Wszystko to powoduje, że elewacja szybko się niszczy i dodatkowo zaczynają porastać ja glony, pleśnie, mchy i różnego rodzaju grzyby. Wygląd takiej elewacji na pewno nie jest walorem estetycznym naszego domu.

Mycie elewacji katowice

Mycie elewacji katowice

Oferujemy Państwu usługi w zakresie mycia ,czyszczenia elewacji :

  • tynki (szlachetne, tradycyjne, malowane farbami elewacyjnymi, mineralne, cementowo-wapienne, akrylowe, silikatowe, silikonowe itp.)
  • cegła, kamień, piaskowiec, klinkier
  • pcv (siding)
  • metalowe (aluminiowe)
  • szklane
 • inne

Czyścimy również obiekty użyteczności publicznej, obiekty przemysłowe, hale, obiekty inżynierskie.

REALIZACJE  https://www.czyszczenieelewacji24.pl/realizacje/czyszczenie-elewacji-realizacje/

Mycie elewacji

Metoda czyszczenia

Powierzchnie elewacji są myte pod ciśnieniem gorącą wodą (temperatura wody oraz ciśnienie jest dobierane do każdej powierzchni w taki sposób żeby czyścić najefektywniej bez ryzyka uszkodzenia czyszczonego materiału). W niektórych przypadkach jest to czyszczenie parą wodną. W przypadku silnych zabrudzeń stosowana jest odpowiednia profesjonalna chemia wspomagająca proces czyszczenia, staramy się uniakać stosowania chemi tam gdzie nie jest to potrzebne, metoda czyszczenia hydrodynamiczna z gorącą wodą wystarczy na 90% rodzajów zabrudzeń. W ten sposób wszelkie zabrudzenia zostają usunięte, a Twoja elewacja jest świeża i czysta. Po wyczyszczeniu zastanów się nad ewentualnym zabezpieczeniem przed zabrudzeniami, porastaniem oraz wnikaniem wody (impregnacja/hydrofobizacja).

Czyszczenie elewacji slaskie

Czyszczenie elewacji slaskie

Mycie czyszczenie ciśnieniowe elewacji,tynku ,piaskowca i ogrodzeń – Śląsk Gliwice Katowice Racibórz Rybnik Żory Ruda Śląska Zabrze Bytom Chorzów Mysłowice Jaworzno Sosnowiec Tarnowskie Góry Siemianowice Śląskie Bielsko biała Częstochowa Małopolskie Kraków Opolskie Opole Dolnośląskie Wrocław Poznań

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart