Facebook
Google+
Youtube

USUWANIE GRAFFITI:

 

Wykonujemy usługi usuwania graffiti z niezabezpieczonej wcześniej powierzchni lub zabezpieczonej powłoką antygraffiti.

Chemiczne usuwanie graffiti polega na pokryciu zabrudzonej powierzchni odpowiednim środkiem , a następnie gorąco-wodnym płukaniu najlepiej pod ciśnieniem. Czyszczenie graffiti jest pracą czasochłonną (zwłaszcza na powierzchniach porowatych), wymagającą zastosowania odpowiednich operacji mających na celu zlikwidowanie graffiti w sposób nie uszkadzający czyszczonej powierzchni.

PRODUKTY NA KTÓRYCH PRACUJEMY:   

Środki AGS do chemicznego usuwania graffiti charakteryzują się wydłużonym czasem działania, dzięki czemu możliwym jest zlikwidowanie graffiti w sposób nie "naruszający" podłoża na którym zostało wykonane. Ponadto, ich żelowa konsystencja pozwala na aplikację na pionowych powierzchniach bez ryzyka spłynięcia lub wcześniejszego odparowani

a. Żelowa postać zapewnia "związanie" rozpuszczonych farb i nie dopuszczenie 

do ich penetracji w głąb czyszczonej powierzchni, co zazwyczaj dzieje się w przypadku używania preparatów o konsestencji wodnistej.

CERTYFIKATY I EKOLOGIA

Wszystkie używane przez na produkty posiadają atesty PZH oraz pozytywną opinię Instytutu Ochrony Środowiska.
Ich użytkowanie jest bezpieczne przez profesjonalne firmy, a powstałe w procesie czyszczenia ścieki nie wymagają utylizacji, lecz mogą zostać odprowadzane bezpośrednio do kanalizacji.

 

 

Usuwanie graffiti

 

 

 

 

 

 

 

   Chemiczne usuwanie graffiti z cegieł pozwala na nieuszkadzanie powierzchni (lica) ,usuwana jest tylko farba z elewacji,dlatego warto się zapytać jaką  metodą bedą usuwany napisy na naszym murze,przy piaskowaniu lub hydropiaskowaniu usuwaniu graffiti powierzchnia zostanie uszkodzona jak i fuga któą będzie trzeba pózniej wypełnic.

 

Profesjonalne Usuwanie Graffiti Katowice, Zmywanie Graffiti w miastach Górnego Śląska: Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie Będzin, Świętochłowice, Mikołów, Czeladź, Bielsko biała, Częstochowa