Facebook
Google+
Youtube

 

 

   Jak wygląda usługa hydropiaskowanie?

 Hydropiaskowanie to innowacyjna technologia czyszczenia strumieniowo-ściernego, którą wykorzystuje się do mycia i czyszczenia powierzchni o trudno usuwalnych zabrudzeniach.

Metoda hydropiaskowania polega na usuwaniu zanieczyszczeń za pomocą wody pod wysokim ciśnieniem w połączeniu z piaskiem. Ziarna piasku z dużą prędkością uderzają w czyszczoną powierzchnię, powodując usuwanie nagromadzonych cząsteczek brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń.
Hydropiaskowanie stosujemy do czyszczenia elewacji wykonanych z cegły, betonu, kamienia oraz wszelkich konstrukcji stalowych, betonowych oraz metalowych części samochodowych oraz karoserii.

   Czy hydropiaskowanie nie uszkodzi elewacji / szyby / dachu ?

Doświadczenie pozwala nam na dobór odpowiednich parametrów ,aby nie uszkodzic powierzchni.Starannie są zabezpieczane inne elementy przed możliwym uszkodzeniem.

    Czy musze być w domu podczas usługi ?

Nie,przed wykonaniem usługi jest potrzebna osoba odpowiedzialna ktora wskaze nam miejsce na usluge,najwazniejsze by pod koniec pracy tez byla obecna osoba podpisujac protokól odbioru.

  Na jakim terenie wykonujeie usługi ?

Głównie na śląsku Zabrze,katowie,bytom,gliwie Sosnowiec, i małopolsce kraków,ale także na terenie całej polski,natomiast przy mniejszyh realizacjach trzeba się liczyc z kosztami dojazdu.

  Dlaczego powinnienem zaimpregnować powierzchnię po hydropiaskowaniu ?

Zostają odsłonietę w materiale mikropory,i taka powierzchnia może się szybciej brudzic a tego bysmy raczej nie chcieli,więc jest to ważny element w etapie hydropiaskowania gdzie moża a nawet trzeba zabezpieczyć powierzchnie.